Weselny samochód – dlaczego musi być wyjątkowy?

Aż dziw mnie bierze – są jeszcze tacy, którzy są przekonani że do ślubu można spokojnie jechać granatowym Golfem III LPG. Cóż, poleciłbym im jakiegoś starego Mercedesa w dieselu napojonego olejem po frytkach, bo to chociaż kawałek historii i po prostu Mercedes… Ale w tym artykule postaram się przekonać nieprzekonanych w inny sposób.

Na sam początek – oczywista oczywistość – warto, bo w tak wyjątkowy dzień, wszystko powinno być wyjątkowe. Wspomniany Golf III LPG być może będzie prezentował się ciekawie za
jakieś 30 lat, tak jak dzisiaj robią to popularne niegdyś Bandziory. Samochód ślubny musi być oryginalny – przecież nie idziemy do ślubu w niedzielnym ubranku i lakierkach ze straganu.
Naprawdę, nie wystarczy obwiązać białą wstążką i przyozdobić kiczowatymi, plastikowymi kwiatkami beemki kuzyna Sebastiana (no, chyba że kapłan będzie ubrany w sutannę z trzema paskami).
To prawda, wynajęcie samochodu do niejednokrotnie spory wydatek.

Proszę jednak pamiętać że nie bez przyczyny – są to samochody które wymagają dużego nakładu, utrzymanie ich kosztuje, spalają często 2-3 razy tyle co „normalne” auto. Proszę pamiętać o ubezpieczeniu! Będę o nim przypominał przy każdej możliwej okazji – jest absolutnie KLUCZOWE przy wynajmie auta! Dedykowany samochód weselny służy nie tylko do transportu. Jest wyjątkowy i oryginalny także po to, by dobrze prezentować się na zdjęciach! Sesja ślubna przy klimatycznym samochodzie daje niesamowite możliwości i to co w tym wszystkim najważniejsze: unikalność. Nawet standardowa i oklepana sesja w pobliskim parku będzie znacząco ubogacona w obecności, dajmy na to Cadillaca Eldorado! A sama droga do kościoła w takim samochodzie? Lepiej zapamiętać cudowny pomruk silnika V8 niż kaszel o zapachu gazu ziemnego, prawda? Jak już wspomniałem, samochody do ślubu to maszyny nad którymi ciągle ktoś czuwa. Są zadbane i niezawodne, a gdy wynajmujemy je u porządnej firmy – możemy liczyć na ubezpieczenie i plan B. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek. Dzień ślubu jest planowany z wielką uwagą i należy unikać wszelakich niespodzianek. A wynajęcie odpowiedniego i przygotowanego samochodu w profesjonalnej firmie to bardzo prosty sposób by uniknąć wielu problemów.

Eldo